Menu
image62
image60
image61
image42
image44
image45
image46
image48
image49
image50
image51
image52
image53
image54
image55
Hakkımızda

Sektörün öncü firmalarından biri olan İLMETSAN Çelik Konstrüksiyon fabrikası, 1993 yılında çalışmalarına başlamış olup, günümüze kadar birçok alanda faaliyet göstermiştir.
Kurumsal firmaların beklentileri doğrultusunda  sanayi tesisleri, kimya fabrikaları, lojistik depolar, hangarlar vb. gibi kapalı alanların çelik konstrüksiyon imalatlarını ve montajını yaparak günümüze birçok değerli referanslar ile gelmiştir.
Yaklaşık 2.000 metrekare arazi üstünde kurulu olan İLMETSAN Çelik Konstrüksiyon, fabrikası 1.500 metrekare tavan vinçli kapalı fabrika binası, 500 metrekare portal vinçli açık imalat sahası, stok sahaları, idari tesisleri ile her türlü imalat ihtiyacına karşılık verecek yeterliliğe sahip olup, birçok alanda değerli projelere imza atmıştır.
İLMETSAN sahip olduğu üretim kapasitesi ile 30 yıla yakın teknik altyapısı ve sürdürülebilir iş anlayışı ile Türk imalat sanayisinde tercih edilen ve referans gösterilen firma olma özelliğini uzun yıllar korumuştur. Yıllık 5.000 ton çelik Konstrüksiyon imalat üretim kapasitesinde olan fabrikamız, sahip olduğu altyapı, enerji, kapalı alan, ekipman, makina ve deneyimli insan gücün ile Türkiye de sayılı sanayi tesislerinin gerçekleşmesinde önemli rol oynamıştır.
Uzun yıllara dayanan deneyimlerinin temel ilkesi, çözüm ortaklığı, güvenilir iş anlayışı, üstün hizmet kalitesi ve rekabetçi fiyat politikalarıdır.