Menu
image62
image60
image61
image42
image44
image45
image46
image48
image49
image50
image51
image52
image53
image54
image55
İş Güvenliği

ILMETSAN tüm çalışanlarına  sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmayı taahhüt eder ve  insana değer ilkesi ile yüksek motivasyonda çalışma ortamları sağlar.
İlmetsan çalışanlarının yanısıra,  alt-yükleniciler, inşaat ve cevre koşullarından etkilenecek tüm bireyler için gerekli tedbir ve sağlıklı iş koşullarını sağlamayı temel prensip edinmiştir.
ISG politikaları ve parametreleri ile  hedeflenen sıfır  kaza prensibine ulaşmak için tüm eğitim ve denetim anlayışıyla iş güvenliğini  her projesinde gerçekleştirmiştir.
Tüm çalışmalarında İşci sağlığı, güvenliği ve cevre bilinci prensibleri ile yol almış. Sağlıklı ve güvenli çalışma alanlarını tüm çalışanlarına sunmuştur. ISG mevzuatlarına ve düzenlemelerine,  küresel ve lokal yasalara uymayı temel prensib edinmiştir.
ISG uygulamalarının çalışanlar tarafından uygulanması, eğitim ve kontrol giderlerinin sağlanması, iyileştirmeler ve süreklilik arz eden gelişimler özenle takip edilmekte olup, ISG politikaları ve uygulamaları düzenli olarak  üst düzey yönetim tarafından  denetlenmektedir.